Skocz do zawartości


Zdjęcie

Konkurs Wielkanocny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
53 odpowiedzi w tym temacie

#1 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 19 marca 2008 - 01:19

Konkurs Wielkanocny Dalekiej Oazy


Serdecznie zapraszam do udziału w naszym Wielkanocnym konkursie Dalekiej Oazy. Polega on na przygotowaniu Świątecznego zdjęcia waszego miejsca przy którym spędzacie najwięcej czasu (nie muszę tłumaczyć że chodzi o miejsce gdzie macie swój komputer). Nie zapominajmy że są święta i wszelkie wielkanocne dekoracje są jak najbardziej wskazane, prace będą oceniane przede wszystkim za pomysłowość, humor i staranne wykonanie. Zdjęcie może być robione z czegokolwiek (aparat cyfrowy, telefon itp) ważne jest to aby było czytelne. Do każdego zdjęcia musi zostać dodana jakaś prezentacja (opis pod zdjęciem) czyli możecie napisać to co wam przyjdzie do głowy (wierszyk, opis fotki itp). Proszę nie zmieniać wyglądu zdjęcia jakimiś programami typu corel, gimp. Zdjęcie ma być zrobione bez żadnych dodatków. Pracę należy wysyłać tutaj w tym temacie wraz z opisem. Czekam na nie do Niedzieli, czyli do 23 marca. W lany poniedziałek odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu. Nagrodą główną jest unikatowy nieidentyfikowany mały talizman, czyli Annihilus na Softcore Europe Ladder i nie tylko. Niech moc pisanek będzie z wami! :chick: :chick: :chick: :chick: :chick: :chick:

#2 gravelet

gravelet
  • Użytkownik
  • 26 postów
  • LocationRybnik

Napisano 19 marca 2008 - 16:47

Ja dorzucam IST'a do puli

EUSCLD

#3 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 20 marca 2008 - 11:50

To miłe że dorzucasz się do puli ale jak na razie nie widać uczestników xD

#4 Bodhistawa

Bodhistawa
  • Użytkownik
  • 64 postów
  • LocationOkolice Szczecina

Napisano 20 marca 2008 - 17:05

Czy sa jakies ograniczenia co do ilosci prac nadeslanych przez jedna osobe?

#5 Jurasik

Jurasik
  • Użytkownik
  • 166 postów
  • LocationSto(L)ica

Napisano 20 marca 2008 - 18:05

Nie chce mi się jakimiś zajączkami dekorować kompa, ale mogę zdjęcie swojego burdelu zrobić gdy po przebudzeniu, gdy nie ma starych i nie trzeba sprzątać, siadam do kompa.
Takie też się nadają ? :D. Świetna dekoracja :P.

#6 Barid92

Barid92
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 20 marca 2008 - 19:39

u mnie w Święta Wielkanocy nawet kot odpoczywa przed komputerem grając w Diablo2. Oto moja praca
Dołączona grafika

#7 Cervanel

Cervanel
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 21 marca 2008 - 00:22

Tak zacna nagroda, a nikt nie daje swoich robótek.. hohoho :)
Jutro jak dobrze pójdzie wcisne swoją :P.. A co!

#8 comarc

comarc
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 21 marca 2008 - 02:18

fotka koming sun.

#9 Vigo

Vigo
  • Użytkownik
  • 11 postów
  • LocationGliwice, Kopernik

Napisano 21 marca 2008 - 10:36

Dołączona grafika
w Święta Wielkanocy, świąteczne granie, przy króliczkach i jajeczkach :)

#10 saszaZamosc

saszaZamosc
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • LocationZamość/Lublin

Napisano 21 marca 2008 - 11:52

http://galeria.inter...teczne diablo:P moja praca a ze swieta z duza iloscia jedzenia to i pare babek u mnie jest:P wyrob domowy^^
sorki ze nie dodalem foto na forum ale jakies problemy mialem z tym :cry:
aha sprawa techniczna fotka robiona dosc slabym aparatem wiec jakos srednia

#11 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 21 marca 2008 - 13:10

Nie chce mi się jakimiś zajączkami dekorować kompa, ale mogę zdjęcie swojego burdelu zrobić gdy po przebudzeniu, gdy nie ma starych i nie trzeba sprzątać, siadam do kompa.
Takie też się nadają ? :D . Świetna dekoracja :P .

pewnie liczy się udział :)

Tak zacna nagroda, a nikt nie daje swoich robótek.. hohoho :)
Jutro jak dobrze pójdzie wcisne swoją :P .. A co!

czekam z niecierpliwością możliwe że do puli będą dodane kolejne datki wtedy nie tylko jedna osoba dostanie nagrodę :)

fotka koming sun.

;]

[ Dodano: 2008-03-21, 13:13 ]

Czy sa jakies ograniczenia co do ilosci prac nadeslanych przez jedna osobe?

jedna osoba jedna fotka.

#12 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 21 marca 2008 - 13:13

oj niechcecie zebym moj bajzel pokazal ^^

#13 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1 255 postów
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Napisano 21 marca 2008 - 17:27

oj niechcecie zebym moj bajzel pokazal ^^

ja bym był jednak za tym żebyś cyknął fotkę ;)

#14 Barid92

Barid92
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 21 marca 2008 - 17:29

no daj fotkę zobaczymy czy masz aż taki pie****olnik czy nie

#15 saszaZamosc

saszaZamosc
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • LocationZamość/Lublin

Napisano 21 marca 2008 - 19:03

idid, pokaz ten swoj kat:D

#16 NuterX

NuterX
  • Użytkownik
  • 341 postów
  • LocationOlsztyn
  • d2jsp NuterX

Napisano 21 marca 2008 - 19:48

Ja ze swojej strony dorzucam 100 fg / lub 2 dowolne Hr-ki i 1 Ist-a (zakupione na jsp beda).

#17 Cervanel

Cervanel
  • Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 21 marca 2008 - 19:58

Dołączona grafika PROSZĘ NACISNĄĆ NA OBRAZEK, WTEDY SIĘ POWIĘKSZY!..


Wpierw sprawy techniczne..
Była możliwość zrobienia zdjęcia telefonem, więc i je zrobiłem, nie mając niczego innego pod łapą.. Komórka ma 1.3mln pikseli, jakoś wcale nie zadowalająca, ale przejrzysta i czytelna, więc proszę o nie zabieranie ujemnych punkcików za średnią jakość. Poza tym.. Wszystko, zapraszam do opowiastki, która przybliży wam nieco cóż to ciekawego dzieje się u mnie w Noc Wielką...



Wielce zagadkową jest sprawą, gdy u kumpla swego, bądź co lepsza u kumpeli widzimy Rodzinę Jej dość specyficzną. Wszak wiadomo, iż gdy ciśnie się na język słowo „rodzina” mamy na myśli domowe ognisko, wielką miłość ludzi z jednego gatunku acz płci przeciwnych, bynajmniej w większości przypadków. Ja żem przez los dość nieznośnie pokarany został, wszak wrzucono mnie do worka z tą nijaką mniejszością, u których rodzina nie kończy się tylko na ludzkich ssakach, ale na stworzeniach wielorakiej wielkości, maści i umysłu. Osobistości wlepione w dołączony obrazek rok prawie cały, grzecznie śpią w przybocznych szafeczkach, bądź co bądź knują sabotaż na kolejny rok, gdy czując iż zbliżają się święta wielkanocne. Wtem nadchodzą 3 bolesne dla mnie dni rozpusty, gdyż zwierzątka wywołane ze snu po imionach, tudzież „baranku”, „kurczaczku”, „koszyczku” rozpuszczają się nie do poznania.. Zostawię sprawę takową, bo w prawdzie mówić mi się nie chce, co ta zacna i wielebna ekipa uczyniła mi rok temu, bo nie czas na to i pora, więc przejdę do tegorocznych wydarzeń.. Niedawno obecnością swą na szafeczce zagościła gra nowa, mianowicie chodzi mi o Diablo 2, nie wiem jakim że to cudem, wielkanocne potwory wyczaić to zdąrzyły, lecz i wnikać nawet nie zamierzam, bo zaprawdę powiadam wam, chciałbym pożyć lat jeszcze kilkanaście. I sabotaż uknuły! Tak jak powyżej pisałem, uknuły coś, co cholernie w serce mnie ugodziło. Wiecznie paskudztwa trafiały w mój najsłabszy punkt, który tegoż roku ukazało się zablokowanie dojścia do komputera, pozwalając jeno popatrzeć jak to istoty nie wiadomo z jakiej planety wzięte grały na Battlenecie moją postacią, panosząc się jak co najmniej pawie.

Wiadomo, iż postacie owe zamiast tlenu, do życia potrzebują wielkanocnego ustroju terytorium, w którym akurat przebywają. Migiem zdąrzyły sobie wszelakie rzeczy przygotować, a ja, dość chłop wstydliwy, nawet nie krzyknąłem bo czuje, że bez głowy chodziłbym od rana dnia dzisiejszego. W trakcie robienia ukrytej fotki zaciekawiło mnie dość znacznie cóż tam robią zakamuflowane w dość nieprzyzwoitą dla siebie sierść tygryski. A wynika to z tego iż są Oni bodyguardami, najzwyklejszymi ochroniarzami wielkanocnych potworów w czasie gdy te zabawiać się będą w najlepsze, grając oczywiście w Diablo2.
W momencie owym, zwierzaki wszelakie pieką zatrute babki, więc mam jeszcze chwilę, bym raczył wam wyjaśnić cóż każdy z nich właśnie w tamtejszym momencie porabiał. Najbardziej intrygującą postacią jest baranek, który to niewiadomo jakim cudem zdobył władze doskakując do myszki, by pomłucić niemalże tak gorliwie jak i ja młucę po nocach. I teraz wiadomo, że nie tylko co małe jest piękne, ale co małe to najzaradniejsze z całej ekipy. Równie treściwą postacią jest kogut, który to z braku laku, czekając dzielnie na swą kolejkę żreć począł chrzan w czystej postaci. Nieco zdziwiło mnie Jego zachowanie, lecz gdy łypnął na mnie kątem oka zmienił całkowicie tok myślenia w inną stronę. A cóż porabiają te trzy papuśniate króliczki? A no grają sobie żywnie w karty.. A w co? Nie mnie proszę się pytać, lecz słysząc obelgi jakie z ich ust leciały, na pewno nie była to zwykła kolejka w „Pana”. Są moimi wzorcami, lecz nie śmiem na głos tego mówić.. I jak tu żyć z taką rodziną?

#18 Dravius

Dravius
  • Użytkownik
  • 8 postów

Napisano 21 marca 2008 - 23:34

oj niechcecie zebym moj bajzel pokazal ^^

To fakt, świat nie jest jeszcze na to gotowy ^^

#19 saszaZamosc

saszaZamosc
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • LocationZamość/Lublin

Napisano 22 marca 2008 - 09:54

comarc, co to jest :lol2: to mialobyc cos swiatecznego a to jakies takie malo nawiazujace do swiat :wink: ciekawe co na to admin :razz:

#20 idid

idid
  • Administrator
  • 1 248 postów
  • LocationR-Śl

Napisano 22 marca 2008 - 13:52

comarc, co to jest :lol2: to mialobyc cos swiatecznego a to jakies takie malo nawiazujace do swiat :wink: ciekawe co na to admin :razz:


no jak to? przeciez to jest kot, a jak dobrze wiemy kot je myszy, czasem takie polne co po lakach zadupcaja, a po lakach zadupcaja tez zajace, a zajac to symbol swiat wiec imo ma cos wspolnego!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych