Jump to content


Photo

Daleka Oaza! Halo baza!

Zmartwychwstańcie!

  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 BakaX

BakaX
  • Użytkownik
  • 1140 posts
  • GG 12783040
  • LocationPolice
  • d2jsp BakaX
  • Konto D2 NLD - BakaX

Posted 29 October 2015 - 07:10

Cześć i czołem koledzy ;)) Łezka w oku się kręci. Tyle czasu minęło. Nie wiem co mnie skusilo żeby tutaj zawitać. Po ponad dwóch latach od ostatniego logowania, bardzo miło przegląda się wszystkie wątki związane z Diabłem Drugim, i śmieje się z własnych błędów ortograficznych :D Rejestrowalem się tutaj w listopadzie 2008 roku,nie myślałem wtedy że tak zapadnie mi w pamięc to miejsce. :))

Co u was słychać? Macie czas jeszcze na gry? W co aktualnie lubicie poklikac w wolnym czasie?

Co się stało z tym forum?
Dołączona grafika
Nld - Bakax

Snej Mod Player !

#2 Bop

Bop
  • Użytkownik
  • 409 posts

Posted 25 November 2015 - 15:32

Dzisiaj za to mnie coś tknęło aby tutaj zajrzeć. Hah, pamiętam kiedy po raz pierwszy odkryłem tę stronę i zafascynowany ilością informacji o przedmiotach zacząłem czytać i czytać o przedmiotach, ktorych nigdy nie znalazłem (a grałem wtedy jeszcze solo classic w początkowej wersji, nie pamiętam, ale to było jakieś max 1.03) dotarłem do piekła paladynem ok. 52 poziomu. Potem ktoś pożyczył lorda i świat wywrócił się do górny nogami. Pamiętam jak kumple w szkole nie rozumieli kiedy mówiłem im, że u mnie nic nie leci, bo oni grali w wersję po rozszereniu. Konwersja postaci, i okazało się że jest ona całkowicie nieprzydatna. Hahaha, widzę to jakby było wczoraj. Atakowałem głównie poświęceniem - nie wiedziałem nic o dobrym prowadzeniu postaci, dopiero kiedy zacząłem grać w ekspansję i czytać tę stronę to troche ogarnąłem. Ostatni raz włączyłem Diabła jakieś 4 lata temu.

 

A forum umarło.

 

Pozdro ;]



#3 kayman

kayman
  • Użytkownik
  • 465 posts
  • GG 6861197
  • LocationWarszawa
  • d2jsp kayman67
  • Konto D2 kayman11

Posted 25 November 2015 - 23:10

a ja gram dalej jakoś mi tak zostało :)

 

btw -> wczoraj był reset laddera



#4 KJK meble

KJK meble
  • Użytkownik
  • 1 posts

Posted 18 October 2017 - 08:45

Ja też wciąż gram.






0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users