Jump to content


Photo

Habemus Papam


  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1 Hangingman

Hangingman
  • Użytkownik
  • 352 posts
  • LocationLake of Fire
  • d2jsp Vanitas
  • Konto D2 Reckuf
  • Battle.Tag: Hangingman#2800

Posted 13 March 2013 - 23:06

Liczyłem na murzyna i koniec świata, ale ten chyba też da radę ;)

https://www.facebook...&type=2


I choćbym szedł ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo ja jestem największym skur......m

#2 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2422 posts
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Posted 14 March 2013 - 09:24

Mielismy już czarnego... :)

 

"

Nostradamus mówi także o ostatnim papieżu, który ma być ,,o skórze oliwnej”. Co to oznacza? Wiele osób przypuszcza, że może tu chodzić o mulata, lub murzyna. Jak wiemy, oliwki są koloru zielonego lub czarnego właśnie. Jak na razie, Kościołowi Katolickiemu przewodzi jednak biały człowiek.

Czy jednak możemy być spokojni? Obecny papież swym imieniem nawiązuje do zakonu św. Benedykta, którego symbolem jest m.in. gałązka oliwna. Niepokojem może napawać również to, że w herbie Josepha Razingera znajduje się koronowana głowa czarnego człowieka…  "


Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#3 buvez

buvez
  • Użytkownik
  • 5 posts

Posted 12 December 2013 - 11:59

Jak oceniacie jego ostatnie działania? Dla mnie to bardzo mądry i pobożny człowiek, który znalazł się w odpowiednim miejscu. Mam nadzieję, że coś zmieni


Nawet najładniejsza strona internetowa nie będzie skutecznie pełniła swojej roli, jeśli nie może być łatwo znaleziona. Pozycjonowanie stron internetowych eyedesign.com.pl/pozycjonowanie to takie działania, które powodują wzrost pozycji strony w Google.





0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users