Jump to content


Photo

Propozycje Zmian


  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2422 posts
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Posted 18 January 2011 - 10:59

Macie jakieś nowe pomysły na nowe projekty na stronie? Czy też byście chcieli coś zmienić albo czego wam brakuje na stronie/forum?

Proszę o napisanie swoich pomysłów w granicach rozsądku :)

Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#2 Bop

Bop
  • Użytkownik
  • 409 posts

Posted 18 January 2011 - 16:23

A szykują się jakieś zmiany ?

Czego mi brakuje:
-statystyk zwykłych przedmiotów wszystkich grup

Co chciałbym zmienić ( tzn co mi się nie podoba ):
-szata graficzna forum, ( stara szata oazowa mi się podobała )

#3 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2422 posts
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Posted 18 January 2011 - 16:34

A szykują się jakieś zmiany ?

Czego mi brakuje:
-statystyk zwykłych przedmiotów wszystkich grup

Co chciałbym zmienić ( tzn co mi się nie podoba ):
-szata graficzna forum, ( stara szata oazowa mi się podobała )



popieram twoją wypowiedz ;)
stare forum mialo klimat alb nie bylo funkcjonalne chyba tak coś admini mówili ;)
nom tego też brakuje w zbrojowni ;/

a tak ode mnie to itemy retro na głównej stronie :)

Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#4 Siemior

Siemior
  • Moderator
  • 1255 posts
  • GG 9513536
  • LocationBytom
  • d2jsp siemior90
  • Konto D2 mlekowtubie
  • Battle.Tag: siemior#2881

Posted 18 January 2011 - 17:38

ja zacytuje swój mail do meto jak mnie kiedyś prosił o spisanie wszystkich pomysłów ofc żaden z nich nie wypalił

Postaram się żeby nie wyglądało to tak chaotycznie wklejać jakieś przykłady z innych stron.

1) Dział download wiadomo będzie trzeba wykonać jakiś prosty skrypt z tytułem i linkiem do downloadu co do oceny tych plików bym olał a wstawił tylko najczęściej ściągane i ilość pobrań.
Co do tapet w tym dziale fajnie gdyby wyglądało to coś podobnie do tego co ma karczma http://diablo2.gram....ykul.php?id=430 miniaturka i rozmiary.

2) Mody raczej w osobnym dziale na każdy mod obszerny opis z recenzją pod jaki patch i sposobem instalacji. Wiem że dużo roboty ale może znajdzie się ktoś bo z tego co pamiętam kilka recenzji już opisał mack11 na forum.

3) Filmy no i tu fajnie by było zrobić kanał na Youtube też można go ładnie zrobić tak jak to zrobił oxhorn z filmikami z wowa http://www.youtube.c...n?feature=chclk nie wiem czy jakos by szlo fajnie zintegrowac kanal ze strona jakies przykladowe filmiki z kanalu etc.

4) PvP tu pomyslow jest sporo czesto organizowalismy Ironmana i mial spora popularnosc a gdyby stworzyc cos w rodzaju rankingow na pkt ale to temat na forum i pomysly innych graczy by sie przydaly. ofc jesli chodzi o pvp to zasady walk z pcl i jakies tutki

5) prywatne serwery tu juz chyba cos kiedys montowales zeby zrobic proste montowanie serwerow: logo, pod jaki patch, jakie ip, etc. no i czy jest up czy down tutaj przyklad http://kuznia.newd2e....php?id=serwery

6) to co pisalem wczesniej slownik battle net ale z ta wyszukiwarka jak slowa runiczne bedzie niezle

7) mapy z diablo 2 tutaj przyklad arreat summit http://classic.battl...maps/act1.shtml z tego co widzialem inne polskie portale papuguja wlasnie stad pewnie dlatego ze jest przejrzyste ale nikt nie opisal leveli tych map tutaj kayman na swojej stronie dodal fajna tabelke http://d2kayman.prv.pl/lvl.html

8) co do dzialu doswiadczenie kazdy portal wkleja tylko tabelke ile potrzeba expa do nxt lvl tylko na co to komu kto to czyta tego ja nie wiem ja znow znalazlem taka tabelke
> >
> > Experience [Originally Posted by Ruvanal]
> >
> > The values are from an internal table in the games DLLs. For character levels less than 25 it uses the following:
> > mlvl-clvl exp %
> > 10 5
> > 10 5
> > 9 15
> > 8 36
> > 7 68
> > 6 88
> > 1 to 5 100
> > -5 to 0 100
> > -6 81
> > -7 62
> > -8 43
> > -9 24
> > -10 5
> > -10 5
> >
> >
> > For levels of 25 and above the following will be used:
> >
> > If (mlvl-clvl>0) then experience is adjusted by clvl/mlvl else use the values from the above table (clvl of 0 to <-10).
> >
> > At clvl 76 to 80 divide experience by 2.
> > At clvl 81 to 85 divide experience by 3.
> > At clvl 86 to 90 divide experience by 4.
> > At clvl 91+ divide experience by 5.
> >
> > I expect that in the v1.10 patch that this last part with dividing the experience will start at a lower level and be more severe than it currently is.
Dzięki temu można sprawdzić ile % expa dostanie sie za lokacje np która ma 56 lvl a my mamy 50lvl postaci moze jakos czytelniej to opisac bo jakis kalkulator do tego zdaje mi sie zbedny choc kto wie :)

9) Dział przedmiotów mamy chyba już gotowy, czyli to co kiedyś montowaliśmy

10) Kalkulatory z progami przyklad z imperium http://diablo.phx.pl/czytaj/progi/

11) Skill Tree chyba najtrudniejszy do wykonania :) tutaj masz przykład http://diablo3.ingam...ar=assa&lang=en w latwy sposob mozna sprawdzic ile pkt potrzebujesz i co to osiagnie i przeslac komus jako link. hmm i tu bym sie zastanowil nad tym powaznie bo jesli chodzi o inne fora i userzy by korzystali z naszego kalkulatora i wysylali linki do naszej strony wtedy liczba odwiedzajacych na pewno by wskoczyla :)

12) Prefixy i Suffixy no tego tez malo jest na polskich portalach tutaj imperium znowu dam przyklad http://diablo.phx.pl...xy-amp-suffixy/ maja w formie tabelek nie wiem czy mialbys na to jakis oryginalny pomysl

13) Co do działow jakies pierwsze kroki etc to bym olał bo też nastaje pytanie kto to czyta? ktos kto kupil gre w oryginalnym pudelku ma dwie ladne ksiazeczki z diabelka :) i tam jest wszystko ladnie opisane :P

14) Shoutbox no może nie taki do końca ale gdyby było coś takiego jak tu http://epuls.pl/ wiem ze to jakis cukierkowy portal ale kichac nie potrafilem znalezc nigdzie lepszego przykladu i gdzies wlasnie by przewijal sie taki text np N taxi hell O kuznia Ladder. i przykładowo jeden post dziennie zeby nie robic spamu.


OK już się tak nie rozpisuje tyle na razie Ci starczy jakby co to pisz ;)





Kurde tabelka tutaj się posypała więc wygląda nieczytelnie ale oryginał posiadam.
Dołączona grafika

#5 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2524 posts
  • d2jsp Elfisher

Posted 19 January 2011 - 22:03

zaraz po zmianach na forum poruszylem ten tamat ale sprawa ucichla, potem dostalem moda i juz nie potrzebowalem ;) chodzi mi o mozliwosc zamykania wlasnych tematow. nikt nie pisze zeby zamykac tematy a w dziale handlu na pewno wiekszosc moze juz dawno wyleciec. mi sie podobala ta opcja na starym forum...
po 2 fajnie by bylo gdyby byla mozliwosc zrobienia skorki o wygladzie starego forum, lub chociaz przyblizonej do diablo :)
ta co jest teraz jest ladna, ale strasznie ponura. calkiem inny klimat niz wczesniej


Dołączona grafika


#6 Opes

Opes

    Lld Sekcja

  • Moderator
  • 2422 posts
  • GG 9119768
  • LocationPno
  • d2jsp Opes
  • Konto D2 Scire-Fectum
  • Battle.Tag: Opes#2640

Posted 21 January 2011 - 17:46

coś jeszcze? :)

Dołączona grafika

www.gfxon.pl Grafika dla ciebie!


#7 Bop

Bop
  • Użytkownik
  • 409 posts

Posted 26 January 2011 - 22:21

Mam jeszcze jedną: chciałbym aby po wejściu do tematu od razu przenosiło mnie na jego ostatnią stronę . Zarówno gdy wchodzę przez "Gorące na forum" jak i ze strony głównej forum.

Dla mnie jest to denerwujące, że co raz ląduje na 1 stronie. Dałoby się to w miarę szybko zmienić, jeżeli propozycja tej zmiany ta nie spowoduje masowych protestów wśród ludu i palenia opon przed robaczym gniazdem ?

#8 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2524 posts
  • d2jsp Elfisher

Posted 26 January 2011 - 22:45

Mam jeszcze jedną: chciałbym aby po wejściu do tematu od razu przenosiło mnie na jego ostatnią stronę . Zarówno gdy wchodzę przez "Gorące na forum" jak i ze strony głównej forum.

Dla mnie jest to denerwujące, że co raz ląduje na 1 stronie. Dałoby się to w miarę szybko zmienić, jeżeli propozycja tej zmiany ta nie spowoduje masowych protestów wśród ludu i palenia opon przed robaczym gniazdem ?


szczerze nigdy mi to nie przeszkadzalo i nawet tego nie zauwazylem :)
imo pomysl nie przejdzie, przynajmniej ja jestem na nie. przy kazdym temacie z kilkoma stronami masz obok nazwy przycisk do wlaczenia strony, ktora chcesz zobaczyc. poza tym, postaw sie w sytuacji kiedy to zagladasz do tematu po raz pierwszy, ladujesz na ostatniej stronie, i i tak musisz wracac do poczatku.

coś jeszcze? :)


widze ze szykujesz jakis referat do meta? :)

Dołączona grafika


#9 meto

meto

    Administrator

  • Administrator
  • 448 posts

Posted 27 January 2011 - 10:50

Mam jeszcze jedną: chciałbym aby po wejściu do tematu od razu przenosiło mnie na jego ostatnią stronę . Zarówno gdy wchodzę przez "Gorące na forum" jak i ze strony głównej forum.

Dla mnie jest to denerwujące, że co raz ląduje na 1 stronie. Dałoby się to w miarę szybko zmienić, jeżeli propozycja tej zmiany ta nie spowoduje masowych protestów wśród ludu i palenia opon przed robaczym gniazdem ?

Po prawej stronie masz link zawsze do ostatniego postu z jego datą (pod nim jest login autora). Nic dziwnego, że klikając w temat wchodzisz na 1 stronę, bo po prostu wchodzisz do tematu. Nie widzę w tym błędu.

#10 Bop

Bop
  • Użytkownik
  • 409 posts

Posted 27 January 2011 - 14:40

Macie racje, z tą stroną główną forum, wszystko tam działa. Moje niedopatrzenie. Zawszę wchodzę przez "Gorące na forum" przenosi mnie do 1 strony tematu .

Elfisher, równie dobrze możesz postawić się w sytuacji kiedy zaglądasz do tematu nie po raz pierwszy i musisz iść na ostatnią jego stronę.




0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users