Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bow ama


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 BakaX

BakaX
  • Użytkownik
  • 1 140 postów
  • GG 12783040
  • LocationPolice
  • d2jsp BakaX
  • Konto D2 NLD - BakaX

Napisano 29 października 2010 - 07:04

Tak. Mam już 3/45/120 circ, 86/60/160 armor i te inne. Dręczny mnie sprawa rozdania umiejetności. <_< Jak to powinno do konca wygladac? Może ktoś ma good bowe i mi powie ? Nie chodzi mi o wystrzelanie stats na pałe w passive. Ktoś może wie ?

Po 2 :D Switch, Eth upg tytki + ss. No własnie... A co z te ss wepchnąć ? Myślałem już na runką hel ( - 15 % req ) albo jakiś jool - 15 % req / ias - ress ???
Co proponujecie ?

3. Mam 1 k life. Starczy ? Moim zdaniem tak.

4. Sc's Co zamiast 3/20/20 ^^ ? Jakaś tania opcja. Może dmg/ar ? Mam też pare psn scs co troche pomaga w walce z telepawkami :D
Dołączona grafika
Nld - Bakax

Snej Mod Player !

#2 Erak

Erak
  • Użytkownik
  • 251 postów
  • LocationCzęstochowa
  • Konto D2 AndyPandy

Napisano 29 października 2010 - 07:25

do storma eld ja wkladam na bowce ew 15/40 a pasive to rozdaje rowno :)
Posted Image
MY BATTLE.NET ACC BR[ANDY] OR ANDYPANDY

#3 Matix

Matix
  • Użytkownik
  • 200 postów

Napisano 29 października 2010 - 10:53

1. Na pewno mass w krytyka, sporo w penetrację (ar), chyba 1 w pierwszy unik i mniej więcej po równo w pozostałe 2. Mass w ga, multiple tak żeby było z 14 - 16 strzał.
2. Dopiero teraz zorientowałem się, że sam nic tam nie mam :D Ale nie potrzebny mi hel (wyrobiłem z siłą pod wf) ani eld (cóż...) więc chyba wepchnę perf diament albo um.
3. Nie. Ja mam 1.3-1.4 i dalej mało.
4.Life/dmg/ar albo life/ar, staty na jakie cię stać.

Pozdro.

Toporowy --> A możesz mi powiedzieć, po ch*j ci eld na bowce, jak i tak rozdajesz kilkaset punktów w zręczność?!

#4 BakaX

BakaX
  • Użytkownik
  • 1 140 postów
  • GG 12783040
  • LocationPolice
  • d2jsp BakaX
  • Konto D2 NLD - BakaX

Napisano 29 października 2010 - 12:32

1. Na pewno mass w krytyka, sporo w penetrację (ar), chyba 1 w pierwszy unik i mniej więcej po równo w pozostałe 2. Mass w ga, multiple tak żeby było z 14 - 16 strzał.
2. Dopiero teraz zorientowałem się, że sam nic tam nie mam :D Ale nie potrzebny mi hel (wyrobiłem z siłą pod wf) ani eld (cóż...) więc chyba wepchnę perf diament albo um.
3. Nie. Ja mam 1.3-1.4 i dalej mało.
4.Life/dmg/ar albo life/ar, staty na jakie cię stać.


Krytyk do pewnego stopnia. bo potem 3 p.= 1 % - Bez sensu.
Po 2 Myślę że bow to nie life tank char. Skoro 1.4 k life mało na bow to dla Ciebie mało to chyba masz tylko 30 frw. Nie wiesz jak sie gra bowa ?

co do ss myślę że 15 req / 15 @ bedzie gites.

Po co mi wyskoczyłes z life/ar/dmg scs ? Skoro pisze ze sa one dla mnie zadrogie i je wykluczam ?

do storma eld ja wkladam na bowce ew 15/40 a pasive to rozdaje rowno :)

Bez sensu 15/40 dawać <_<
Dołączona grafika
Nld - Bakax

Snej Mod Player !

#5 Matix

Matix
  • Użytkownik
  • 200 postów

Napisano 29 października 2010 - 13:07

Frw mam w zależności od stuffu ponad 120. to chyba nie mało? Jeśli stać cię na jewel 15/15 to pewnie też kupisz gorszej jakości scs life/ar albo life/dmg/ar. A jesli masz jakieś wątpliwości, co do tego czy potrafię grać bowką, to zapraszam do duelka :D

#6 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 30 października 2010 - 14:23

jak dla mnie 1k life to bardzo malo. wiem ze bowka nie rushuje ale i tak powinna przetrwac ten 1-2 ataki
czemu sie uparles na storma? ja bym tam dal 20/20 monarcha lub jmoda jak cie stac (nie sa az takie drogie teraz), bo przeciez i tak na switchu bedziesz furie puszczal wiec light dmg sie przyda i -res
jak juz ss to nie musisz dawac tego -15req joola bo storm ma 30 str w sobie, str bug chyba zadziala, pod pcl jej nie robisz nie?
powodzenia z charem, chcialbym ja wyprobowac swoim nieskonczonym jeszcze neciem :)

/e
i pamietaj baka ze sa takie postacie ktorych nie mozna ubrac tanio. bowka do nich nalezy i na twoim miejscu powaznie bym sie zastanowil nad konczeniem jej jak cie nie stac na ar/max/life scs :(

Dołączona grafika


#7 Matix

Matix
  • Użytkownik
  • 200 postów

Napisano 30 października 2010 - 18:17

Storm, bo: świetny blok, przydatne resy, dużo defa i !!!!! 35 DR !!!!!
Jak już chcesz koniecznie powalczyć z jakąś kiepską bowką, to masz mój numer gg :)

#8 Elfisher

Elfisher

    ★★★★★

  • Moderator
  • 2 524 postów
  • d2jsp Elfisher

Napisano 30 października 2010 - 18:21

ja i tak bym zostal przy monarszy z facetami.
a jesli chodzi o soc w ssie to wsadz ber - wyjdzie ci 42 dr, czyli prawie max
mam twoj numer ale nie skonczylem jeszcze necra :)
w sumie to ledwo zaczalem go robic i nie mam kiedy skonczyc bo nic nie kupuja na jsp :(

Dołączona grafika


#9 DeadMan Walking

DeadMan Walking
  • Użytkownik
  • 507 postów
  • GG 10490098
  • LocationGdańsk
  • d2jsp sharki18
  • Konto D2 vsx-kapitani
  • Battle.Tag: moongroow#2927

Napisano 30 października 2010 - 20:48

po 1 :D
do ss daj 15 ias 15 @
po 2 elfi po kij jmod do bow??:D xD 20 % light dmg = 300 dmg u niej ?? i to mooooooooooooooze ;p
po 3 imo lepiej kup 5/3/2 frw/dmg/ar
po 4 hmmm 1,9-2k life minimum ;p daj znac na gg to ci powiem co i jak

Dołączona grafika


Dołączona grafika


19-0


#10 Matix

Matix
  • Użytkownik
  • 200 postów

Napisano 30 października 2010 - 21:15

Do ss ber to dobry pomysł.
Co do sc -> takie mackowe są raczej drogie, niż tanie, a nam zależy na wynikach :D
A z tą ilością życia to przesadziłeś srogo. 1,6 k byłoby idealną wartością, odrobinę więcej to już w ogóle cud, miód i orzeszki.

#11 DeadMan Walking

DeadMan Walking
  • Użytkownik
  • 507 postów
  • GG 10490098
  • LocationGdańsk
  • d2jsp sharki18
  • Konto D2 vsx-kapitani
  • Battle.Tag: moongroow#2927

Napisano 30 października 2010 - 21:20

hmmm 220 frw 2k life 5.9k dmg :D takie staty da rade miec na tym co napisalem wiec zle??:D

Dołączona grafika


Dołączona grafika


19-0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych