Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Fallen Soul

Odnotowano 8 pozycji dodanych przez Fallen Soul (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: sob., 29 kwi 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#42748 Paladyn Revenger - prośba o weyfikacje :)

Napisano przez Fallen Soul w 08 listopada 2010 - 23:25 w Pytania dotyczące postaci w Diablo

Jeśli ktoś ma propozycję - szukam broni ( topór/berło/miecz ) runicznej lub unikatowej wartej - 2 isty. Ważny jest jak największy dmg / as / ar ,a nie + od dmg z żywiołow.
Mogę się zgodzić na upgrade broni i runowanie w celu uzyskania ar/as.
Proszę również o nie wymienie barnara, gdyż już wiem że jest dobre, szukam alternatywy


Przecież ci napisałem :angry:

Jeśli cie nie stać na BotD Ba to kup/zrób Eth Oath Ba, bo przebija wszystkie inne zabawki (unikaty odpadają bo trzeba je soketować jollami 30/15 lub Zodem żeby były porównywalne z Oath).

Ps: Jest coś lepszego niż BotD dla Avengera. Widziałem raz w życiu, tylko że cena by się wahała w granicach 150-200k fg za samą broń bez jooli :P



#42730 Paladyn Revenger - prośba o weyfikacje :)

Napisano przez Fallen Soul w 08 listopada 2010 - 13:00 w Pytania dotyczące postaci w Diablo

Ale mu mącicie w głowie wypisując bzdury, a nie znając zasad działania skilla "Vengeance".
Wszystkie +ele dmg (typu 1-200 light dmg.) nie jest mnożone przez %dmg od żywiołów ze skilla.
BotD > Oath > All dla niego, bo liczą sie jak najwyższe obrażenia od broni.



#42620 Nasza gildia w SF

Napisano przez Fallen Soul w 03 listopada 2010 - 11:51 w Inne gry

załozylismy nowa gildie na sf7 dołaczajcie do niej :D


Moja kobitka się pyta jak macie rozwinięty skarbiec/trenera ?

Bo jej obecna ma 20%/16% i nie wie czy się do was przenosić.



#42537 Nasza gildia w SF

Napisano przez Fallen Soul w 30 października 2010 - 03:24 w Inne gry

Na jakim serwerze gracie bo moja kobitka zaczęła w to grać na s7.
Dodajcie ją do gildii jak się nadaje :
Dołączona grafika



#42531 Co lepsze dla zealota ??

Napisano przez Fallen Soul w 29 października 2010 - 20:38 w Pytania dotyczące postaci w Diablo

Jeśli chodzi o pure dmg zeal to:
Crap Grief Pb 340 > Total Perf 415% ED BotD Ba



#42269 Hazard

Napisano przez Fallen Soul w 22 października 2010 - 19:12 w Dyskusja ogólna Diablo

Czy mógłby mi ktoś przybliżyć jakie itemy opłaca się zachować ?

Np. 3 sk assa circ 2 sox ostatnio sprzedałem bo nie wiedziałem czy dobre czy nie.


Nie ma takiego circa m8, może sprzedałeś +3 assa sd 2 sox (bo sie przydaje do prebuffu venoma)?



#42167 D2jsp Guild

Napisano przez Fallen Soul w 18 października 2010 - 09:18 w Propozycje Zmian

A nie ma opcji, żeby w coś, co obsługuje jsp zaczęła grać na nowo? 20k to spora sumka, myślę, że spokojnie może sobie ubrać np. postać w wowie?


Takiej opcji nie ma bo etap gier mamy już za sobą. Obecnie jesteśmy na etapie czy dachówka ma być czarna czy bordowa, niemiecka czy czeska, czy będzie pasowała do elewacji, itp...

Z jej konta mogę korzystać bo swojego na jsp nie pamiętam. A gdybym chciał wracać do d2 to z 10k fg sobie zostawię na odbudowanie perf beardina, reszta może iść na gildie.



#42165 D2jsp Guild

Napisano przez Fallen Soul w 18 października 2010 - 08:28 w Propozycje Zmian

phyr - ona ma chyba zostac za zaslugi czy cos. Opes chyba dokladnie wie co i jak
kjem & hr leca za warny
ryba ma 9 dni afka, ja wiem czy to tak duzo?
krzysiek i konmen sa userami oazy imo moga na razie zostac, a jak przez dluzszy czas sie nie pojawia to sie pomysli, ale i tak decyzja nalezy do Raptora ;)


Phyr to moja żona, która swojego czasu z nudów grała w LS w pracy. Po 2 miesiącach LS się jej znudził, na koncie zostało 10k fg za które powstała gildia.
Dopiero dzisiaj wygrzebaliśmy na starym laptopie hasła do tego konta. Jak znajdę nick i hasła do konta mojego kuzyna to fg nie będzie problemem (20k tam leży)

Pzd.