Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika idid

Odnotowano 14 pozycji dodanych przez idid (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: pon., 24 kwi 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#48196 jaja sobie robią

Napisano przez idid w 25 kwietnia 2012 - 07:56 w Propozycje Zmian

To jeszcze dodam, że uruchomiliśmy nasz portal. Gorąco polecam, można dowiedzieć się ciekawych rzeczy nt starej sceny d2.
http://www.d3cl.com



#48057 jaja sobie robią

Napisano przez idid w 11 kwietnia 2012 - 08:30 w Propozycje Zmian

Ok, dla mnie juz all jasne. Dzieki za sprostowanie.
Chetnie w czyms wam pomoge, ale wiadomo ze czasu czlowiek dorosly nie ma duzo i roznie to bywa.
Nie ma co juz wracac do starych czasow, nadchodzi nowa, pelni chwaly epoka d3 ; )



#48052 jaja sobie robią

Napisano przez idid w 10 kwietnia 2012 - 11:49 w Propozycje Zmian

Nie gram pvp, ale wspieram inicjatywę, bo bardzo słuszną jest Dołączona grafika Tutaj chciałbym za to zorganizować jak największe wsparcie dla handlu, wyceny, poszukiwania kupców i gromadzenia informacji na temat rynku.

//edit

Tak sobie przeglądałem wasze forum i widzę że jest jeden niezagojony konflikt pomiędzy nami. Dałbyś się przekonać do wytłumaczenia sobie nawzajem owych sytuacji?


Hm, nie chcialbym tego nazwac konfliktem, raczej niezrozumieniem Twojego dzialania w swoim czasie.
I nie mam tutaj raczej wiekszych uprzedzen do Twojej osoby, jako ze zawsze traktowales mnie ok. Moze tamten post zabrzmial troche "na wyrost". Jesli masz ochote, mozesz ustosunkowac sie do tych moich "pseudo zarzutow".

Nie chcialbym natomiast zeby cos tam miedzy nami sie narodzilo niezdrowego.



#48006 jaja sobie robią

Napisano przez idid w 03 kwietnia 2012 - 14:24 w Propozycje Zmian

Hajo. Jako, że poruszacie tematy d3 i innych portali, w tym takze d3cl co mnie cieszy, skrobne kilka slow.
Dawno mnie tu nie bylo.
D3CL jak wiadomo jest polaczeniem dwójkowego pcl oraz bnpl z angrenostu. Nie chciałbym byśmy byli odbierani jako jakaś konkurencja, czy ktos z kim trzeba będzie walczyć o userów, w końcu różnorodność jest czymś bardzo dobrym. Troche przyofftopuje, ale napisze jeszcze raz - zachęcam wszystkich do rejestracji na D3CL. Na dzien dzisiejszy nasze forum sie rozwija i zaczynamy nawiazywac jako taka wspolprace z roznymi srodowiskami, ludzi przybywa. Forum i organizacja na dzien dzisiejszy będzie miala na celu zastapienie PCL, a dokładnie DANIE ALTERNATYWY GRACZOM DLA MATCHMAKINGU . Przy braku supportu eventow typowo PvP jest to dosc ciekawa perspektywa.
Nie musze chyba mówić, że działają w jej strukturach ludzie, którzy na D2 zjedli zeby, od grania, przez organizacje roznych eventow (jak np Oficjalne Mistrzostwa Polski w D2), po programowanie i zabawe typowo techniczną z grą (np tryb 5v5 na AR, czy multi pvm). Ludzie, którzy grali w tą grę kiedy część z Was z pewnoscia była jeszcze młodzikami (podobnie jak i ja, wszakze gra ma juz 12 lat). Dlatego wszystkich jeszcze raz zachecam do rejestracji. Mozecie pomoc nam rozkrecic to forum, niedlugo pewnie zaczna nadciagac zagraniczni gracze, polska czesc "elity" juz jest, wypowiada sie wiekszosc szanowanych graczy w srodowisku PvP. Nie musze tu zaznaczac chyba, ze i dzialanie od najwczesniejszego dnia bedzie wiele dawalo, dla nas i dla Was.
Możemy stworzyć, a raczej stworzymy świetną scenę PvP, która z pewnością zrobi w tej grze wiele. Ale jak to mówią W KUPIE SIŁA.
Dlatego, trzeci i ostatni raz. Zachecam was do rejestrowania się i postowania. Pare osób z Oazy już postuje, nawet takie oldschoole jak Obee.



#46253 PCL & D2trade 2v2

Napisano przez idid w 13 sierpnia 2011 - 10:19 w Organizacja PvP i TvT w Diablo 2

Wiecej info:
http://pcl.org.pl/fo....php?f=48&t=994



#46178 PCL & D2TRADE 1v1 tour - info

Napisano przez idid w 03 sierpnia 2011 - 10:03 w Organizacja PvP i TvT w Diablo 2

Dołączona grafika

Wakacje, wakacje i wakacje. Cześć wszystkim po dłuższej przerwie. Dodaje newsa dla zainteresowanych dalszą zabawą z Diabłem Drugim. Jako, że już czuć oddech trzeciej części postanowiliśmy, jako władze Polish Clan League, wyciągnąć ze starej części jej maksymalne maksimum i pograć jeszcze trochę PvP. Dla niektórych to rutyna, mam nadzieje, że będzie część nowych graczy również, i troche powrotów.

Polish Clan League przedstawiać chyba nie muszę. Ostatnimi czasy nawiązaliśmy kontakt z forum d2trade i postanowiliśmy zorganizować wspólnie kilka tourów z nagrodami. W związku z tym chciałbym zaprosić wszystkich na kolejny, z wielu już wcześniej organizowanych tourów. Zaczynamy od trybu 1v1 na lekko zmodyfikowanych zasdach PCL. Myśle, że wielu ludzi spróbuje swoich sił, tymbardziej, że tryb powinien odpowiedać każdemu.

Data:
07.08.2011

Wklejam link do zapisów:
http://forums.d2trad...howtopic=424531



#46177 Gra o tron

Napisano przez idid w 03 sierpnia 2011 - 09:58 w OutOffTopic

Ogladalem na biezaco. Serial fajny, ale nie umywa sie do ksiazki, ktora niszczy wszystko. Jest totalnym arcydzielem fantasy.



#46145 Luźna propozycja.

Napisano przez idid w 28 lipca 2011 - 14:18 w Propozycje Zmian

Taka z mojej storny. Widze, że troche poszerzyliście tematyke foro wiec możecie jeszcze ją zwiększyć.
Chodzi mi tutaj o League of Legends. Z pewnością dodanie tego działu kosztować raczej nie będzie, a jest to najbardziej perspektywistyczna gra atm, podobno popularnoscia przebila nawet WoW'a i CS'a. Średnio statystycznie co sekunde startuje 10 gier na całym świecie, wiec potencjał cholerstwo ma. Dobra reklama i na foro zaroi sie od wielu nowych twarzy.
Przemyślcie to ; )



#46144 Nasz Kolega Vaust

Napisano przez idid w 28 lipca 2011 - 14:13 w Wydarzenia na Portalu

No to Michałku czekam na załatwienie mi UNLOCKA : D



#46142 Strategia inna niż wszystkie?

Napisano przez idid w 28 lipca 2011 - 14:09 w Pytania dotyczące postaci w Diablo

Paladyn na FB



#45871 Angrenost Realm - 16 graczy na jednej grze !

Napisano przez idid w 08 czerwca 2011 - 21:30 w Pograj z nami w Diablo!

A wiec wypowiem sie i ja w temacie. Sam obecnie nie gram, ale jesli ktos ma watpliwosci to mysle ze moge je rozwiac. Na dzien dzisiejszy sytuacja na AR jest juz unormowana. Nie ma wiekszych problemow z rollbackami, jb, crashami itd.
Wiec jesli ktos ma ochote pograc z starymi wygami, na innych warunkahch to znowu polecam.



#45803 Angrenost Realm - 16 graczy na jednej grze !

Napisano przez idid w 23 maja 2011 - 14:29 w Pograj z nami w Diablo!

http://bnpl.angrenos...ad.php?tid=5837

Tutaj macie dokladna rozpiske RoGha co z tym zrobic. Jak beda jakies konkretne problemy to piszcie na bnpl forum. Na pewno Mag bądź właśnie RoGh bedzie kazdemu odpowiadac.

Instrukcja - Jak uruchomić Angrenost PvM



1. Do sciągniętego folderu z plikami AR ( http://realm.angreno..._D2_PvM16pl.zip ) należy skopiować kilka plików z folderu gdzie mamy zainstalowane Diablo 2.
Są to pliki z końcówką .mpq, ale tylko te, które są większe niż 50 MB ( 50 000 KB ).
Konkretnie chodzi: d2char.mpq, d2data.mpq, d2exp.mpq, d2music.mpq, d2sfx.mpq, d2speech.mpq, d2video.mpq, d2xtalk.mpq.


2. Po przekopiowaniu ich należy uruchomić plik AR-PVM-23-04-11-patch ( ten z ikonką "AR" ) i kliknąć "Instaluj".

3. Folder jest gotowy, Angrenost Realm uruchamiamy z naszego folderu TYLKO przez plik "d2loader", nie przez "game" ani "Diablo II".

4. Aby zmienić IP serwera na IP Angrenostu wystarczy wejść w dział "Pliki" na naszej stronie i pobrać, rozpakować oraz uruchomić plik o nazwie "Plik rejestru".
Bezpośredni link do niego to:
http://realm.angreno...likrejestru.rar

IP AR PvP i PvM są takie same, różnią sie jedynie portem.


CO W PRZYPADKU, GDY NADAL DIABLO ALBO ANGRENOST PVM NIE DZIALA

1. Jeszcze raz przegladamy instrukcje i upewniamy sie, ze wszystko zrobilsmy nalezycie.
2. Jezeli nadal nie dziala, to do folderu z plikami z Angrenostu dodatkowo wrzucamy pliki D2XMUSIC.MPQ I D2XVIDEO.MPQ. Powinny byc one w folderze Diablo. Jezeli ich tam nie ma, to wsadzamy plyte z diablo do napedu CD, wchodzimy w Moj Komputer, klikamy prawym przyciskiem myszy na ikonke z napedem CD, wybieramy "eksploruj" i tam mamy nasze dwa zaginione pliki, ktore rowniez kopiujemy do folderu z plikami Angrenost Pvm.
3. Jezeli gra dziala, ale nie mozemy wejsc na Angrenost, to zakladamy temat na forum w dziale "spraway techniczne - kraina pvm", opisujemy stan faktyczny i dostajemy odpowiedzi na wszystkie frapujace nas pytania.




#45799 Angrenost Realm - 16 graczy na jednej grze !

Napisano przez idid w 23 maja 2011 - 06:44 w Pograj z nami w Diablo!

Nie przesadzajcie, nie taki straszny ten formularz ;)



#45795 Angrenost Realm - 16 graczy na jednej grze !

Napisano przez idid w 22 maja 2011 - 19:40 w Pograj z nami w Diablo!

Od siebie polecam, do tej pory najlepiej obslugiwana kraina PvP, i zaraz obsadzona.
Pewnie od teraz bedzie najlepsza kraina PvM z racji ogarniecia sztabu technicznego, jak i ludzi grajacych.