Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Siemior

Odnotowano 21 pozycji dodanych przez Siemior (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: czw., 30 mar 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#51219 Gry podobne do Age of Empires

Napisano przez Siemior w 06 kwietnia 2015 - 12:11 w Inne gry

Trzecia odsłona tej gry do najlepszych nie należy. Niestety teraz gier strategicznych nie tworzą, bądź wychodzą słabe produkcje. Ewentualnie stare gry w wersji HD.




#51204 rest in peace Siemior aka Monk

Napisano przez Siemior w 20 lutego 2015 - 14:27 w Wasze Trofea

Zaczął jak Dominator, skończył jak Amator ;<

 

q4AhTlP.png




#51141 Patch 2.1.0 Ladder system

Napisano przez Siemior w 27 sierpnia 2014 - 06:11 w Dyskusja Ogólna

nareszcie po długich latach oczekiwań blizzard naprawił mój achievement "Field Work" którego nie zaliczało w dniu premiery smile.png Dziękuję tongue.png

 

edit: nie zapomnijcie sprawdzić /dance na swoim nefalemie :)




#51140 Patch 2.1.0 Ladder system

Napisano przez Siemior w 26 sierpnia 2014 - 14:41 w Dyskusja Ogólna

kurde no i tu jest pies pogrzebany dlaczego tak uwalili ten handel, mogę pohandlować z vendorem ale to juz nie to samo ;< a powinno się handlować czy to gemami, złotem lub składnikami ech ;( a teraz okno handlu między graczami nie wiem po co istnieje.




#51138 Patch 2.1.0 Ladder system

Napisano przez Siemior w 26 sierpnia 2014 - 03:31 w Dyskusja Ogólna

dobrze wiedzieć na PST nie grałem więc będę mógł przebadać te wszystkie dodatki nld postaciami :P mam nadzieje że zrobią coś w końcu z kwestią handlu bo na litość boską w ogóle go nie ma ;d




#51135 Patch 2.1.0 Ladder system

Napisano przez Siemior w 21 sierpnia 2014 - 16:57 w Dyskusja Ogólna

Dzisiaj o 20:00 czasu polskiego Nevalistis oraz nasi projektanci Wyatt Cheng, Don Vu oraz John Yang będą rozmawiać o aktualizacji 2.1.0, którą planujemy wydać jeszcze w sierpniu! 

czyli w przyszłym tygodniu możemy się spodziewać update'u kto z was oazowicze zamierza brać udział w ladderze? może jakieś wspólne runy? piszcie! ;)




#51120 Żyje tu kto jeszcze? :)

Napisano przez Siemior w 21 lipca 2014 - 04:33 w Pograj z nami w Diablo!

siemior i zona te slowa sie ze soba gryza ;d




#51113 Żyje tu kto jeszcze? :)

Napisano przez Siemior w 22 czerwca 2014 - 08:49 w Pograj z nami w Diablo!

a dziękuję dziękuję ;)




#51111 Żyje tu kto jeszcze? :)

Napisano przez Siemior w 20 czerwca 2014 - 17:51 w Pograj z nami w Diablo!

ktoś tu mi da tego moda do walki z falą reklam na ts3? ;d




#51063 Progi ias assa ww

Napisano przez Siemior w 07 maja 2014 - 16:43 w Pytania dotyczące postaci w Diablo

ach te baalruny i stanie za filarem ;d łezka się w oku kręci ^^




#51056 Progi ias assa ww

Napisano przez Siemior w 05 maja 2014 - 05:22 w Pytania dotyczące postaci w Diablo

no problemo cool.png pochwal się później jej osiągnięciami.




#51052 Progi ias assa ww

Napisano przez Siemior w 03 maja 2014 - 22:04 w Pytania dotyczące postaci w Diablo

to chyba rozwieje wszystkie Twoje watpliwosci :) http://xepolite.tech...index.php?p=IAS




#51049 Progi ias assa ww

Napisano przez Siemior w 03 maja 2014 - 17:27 w Pytania dotyczące postaci w Diablo

szybsza broń to ta z -10, a kalkulator dobry sam z niego korzystałem.




#51035 Dodatek do D3

Napisano przez Siemior w 25 kwietnia 2014 - 05:18 w Dyskusja Ogólna

może tak, jeden woli ogórki, drugi ogrodnika córki. Ja zaś uwielbiam całą serię, więc w każdą część gram/grałem i mi się podobają. :)




#51032 Dodatek do D3

Napisano przez Siemior w 23 kwietnia 2014 - 12:41 w Dyskusja Ogólna

wymeczylem 70 lvl na hc barbem i "nadal żyję" smile.png rifty coraz bardziej mnie zaskakują wiec wkrótce pewnie zaliczę ripa, do zobaczenia na hc oazowicze smile.png




#51030 Dodatek do D3

Napisano przez Siemior w 22 kwietnia 2014 - 15:31 w Dyskusja Ogólna

ekhm czy w d2 nie ma tego samego? farma i ulepszanie swojego gearu, albo nie wiem jak sie gra w diablo :P




#51028 Dodatek do D3

Napisano przez Siemior w 22 kwietnia 2014 - 07:52 w Dyskusja Ogólna

zapraszam serdecznie na HC :) 

klanów jeszcze tak nie przebadałem ale jakaś wspólna skrytka na pewno by była mile widziana

czekam na system rankingowy, zautomatyzowany by sie przydał coś w stylu hearthstone tam ranking resetuje się raz w miesiącu w przypadku diabełka może raz na kwartał? pożyjemy zobaczymy :) im dłużej gram tym coraz bardziej mnie się podoba w końcu chce się grać w grupie na nie samotnie pola niedoli czyścić :P na PvP też nieszczególnie czekam ale na pewno bym spróbował swoich sił dla zabawy ze znajomymi z naszego forum pewnie znów byśmy robili jakieś turnieje :)




#51026 Dodatek do D3

Napisano przez Siemior w 21 kwietnia 2014 - 21:28 w Dyskusja Ogólna

jak można wyrażać opinie o produkcie którego się nie użyło? triple post, nvm




#51015 Dodatek do D3

Napisano przez Siemior w 15 kwietnia 2014 - 06:48 w Dyskusja Ogólna

nie spiesz sie, jezeli interesuja Cie dalsze losy Nefalema (tak jak mnie) to oczywiscie wiadomo ze mozna te stowke wydac. Przeszedlem ze 3 pierwsze misje dopiero ale juz widze duzo aspektow na plus bardzo ladnie jest zrobiona ta zachodnia marchia plus muzyka tez elegancko dobrana. minus taki ze mial byc ladder system - nie ma laddera cos jak po premierze podstawki mialo byc pvp - nie bylo :P historia lubi sie powtarzac. jezeli lubujesz sie w pvp to moze lepiej poczekac az w koncu go dopieszcza byc moze do tego czasu ladder tez wprowadza. tryb przygodowy uważam za genialny jesli chodzi o hc jak i paragon system nawet jak twoja postac zaliczy deada ten exp w paragonach sie nie zmarnuje a rifty nefalemow gwarantuja randomowosc wiec dreszczyk emocji zapewniony :) chaotycznie to napisalem ale to takie na szybko moje przemyslenia




#51014 DC Event na BN

Napisano przez Siemior w 15 kwietnia 2014 - 05:50 w Dyskusja ogólna Diablo

za to nienawidziłem tej gry ;< ale miała w sobie to coś że i tak się ją kochało :P




#51010 DC Event na BN

Napisano przez Siemior w 13 kwietnia 2014 - 20:09 w Dyskusja ogólna Diablo

new dupe method?