Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Raptoos

Odnotowano 19 pozycji dodanych przez Raptoos (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: śr., 29 mar 23 )


Sortuj według                Sortuj  

#51112 Żyje tu kto jeszcze? :)

Napisano przez Raptoos w 21 czerwca 2014 - 10:30 w Pograj z nami w Diablo!

Ależ proszę cię, Siemior bardzo :)




#50970 Ktos gra?

Napisano przez Raptoos w 23 lutego 2014 - 14:52 w Inne gry

Powinieneś mieć taką możliwość

 

Ja grałem nieco w HS, bardzo fajnie się zapowiada, ale to raczej gra na tablet, niż na kompa. Czekam aż ogłoszą wymagania sprzętowe na androidowe tablety, to wtedy zainwestuje, na razie na kompie żal mi grać w karcianki tongue.png




#50948 Gra o tron

Napisano przez Raptoos w 04 lutego 2014 - 23:37 w OutOffTopic

Za późno, przeczytane. Po polsku, a potem po angielsku ;p teraz spędzam czas na czytaniu teorii spiskowych z forum AWOIAF-u ;p




#50866 d3 jest tylko pretekstem

Napisano przez Raptoos w 31 grudnia 2013 - 15:17 w Dyskusja Ogólna

To ze tak bylo wcale nie polepsza faktu, ze blizz olal sprawe z pvp w diablo w przeszlosci i olal sprawe teraz. W d2 zapowiadali areny pvp, poniewaz ich w koncu nie wprowadzili, to z areny zrobili outer cloister i wprowadzili gowniany system okazywania wrogosci. Pcl pokazuje, ze jest zapotrzebowanie na pvp, areny, team areny, a tymczasem nic z tego nie zrobili, ani patchem do d2, ani do d3.

Jesli nie ma AH, to nie bedzie tez opcji balansowania gearu. Wiec w d3 po dodatku albo w pvp bedziemy miec predefiniowany gear do pvp, albo bedzie zajebiscie niezbalansowany i oparty na farcie i graniu w pvm, albo pvp dalej nie bedzie, co jest najbardziej prawdopodobne. Mam cicha nadzieje, ze ludzie sie zgadaja, zrobia scrackowany serwer i sami, na wlasna reke beda tworzyc areny do d3 i balansowac gre, bo na blizza nie ma co liczyc




#50864 Hearthstone klucz do zamkniętej bety

Napisano przez Raptoos w 31 grudnia 2013 - 11:01 w Inne gry

Ja mam klucz, ale do konta przypisany. Generalnie dobra giera, nie tak rozbudowana jak Magic, ale Magic nie jest gra komputerowa (nie da sie dobrego systemu interruptow wprowadzic na karciance internetowej), ale bardzo milo sie gra.

Tak czy siak, to jest bardziej tabletowe, niz kompowe, ja czekam az podadza wymagania na tabletowa wersje, wtedy bede smigac. A jak przy kompie siedze, to wole w cos normalnego pograc ;k




#50863 d3 jest tylko pretekstem

Napisano przez Raptoos w 31 grudnia 2013 - 09:10 w Dyskusja Ogólna

A D2 tez zwalili, nie dali aren, patche wydawali od niechcenia, Bnetu nie pilnowali, kiedy byl zalewany przez dupy i bociarstwo, to fani tworzyli i dalej tworza d2, blizz rzucil szumnymi zapowiedziami, nie realizujac polowy z nich.

Scena pvp i autorskie mody swiadcza o tym, ze sami gracze, z zerowymi srodkami potrafili z tego tytulu wycisnac maksimum. Blizz sie od takich ludzi uczy, elementy modow, ktore im pasuja dodaja do samej gry (widac to w d3, widac w wowie), ale to fanom zawdzieczamy to, ze ta gra tak zajebiscie sie rozwinela. Nie tworcom.



#50862 d3 jest tylko pretekstem

Napisano przez Raptoos w 31 grudnia 2013 - 09:01 w Dyskusja Ogólna

Chcialem jedna rzecz wyjasnic tylko, niescislosc taka...

Blizzard dalej nalezy do tej samej firmy. Vivendi (oddzial korporacji rozrywkowo-medialnej z Francji) polaczylo sie z Activision, tworzac Activision Blizzard, bezposredniego wlasciciela Blizzarda, ale zapominamy tu, ze Vivendi (korporacja, nie oddzial gier komputerowych) stalo sie w ten sposob wlascicielem Activision Blizzard. W skutek tego, my widzimy, ze nazwa Vivendi znikla, ale tak naprawde wskoczyla o poziom wyzej. Wiec dalej sa wlascicielami Blizzarda, ale pomiedzy nimi a Blizzem pojawil sie Kotick



#50828 czy ktoś gra w POE ?

Napisano przez Raptoos w 24 grudnia 2013 - 09:17 w Dyskusja Ogólna

Tylko ze slaba grafa. Ale da sie przyzwyczaic, bo drzewka skilli i system socketow sa naprawde porzadne



#50827 d3 jest tylko pretekstem

Napisano przez Raptoos w 24 grudnia 2013 - 09:14 w Dyskusja Ogólna

No, a ja naiwny myslalem, ze Blizz wie, o co cho w diablo.

Mieli dobre pomysly, ale mieli tez tragiczne. Jak wyszli z pomyslem na usuniecie runek, to sie wkurwilem i napisalem, czym to grozi, najpierw jako sugestia betatestera, potem na forum. Nic. O braku pvp tez. Moje propozycje na ulepszenie handlu tez byly zbijane (ah zewnetrzne, linki do aukcji),
Juz sie przyzwyczailem, ze betatester to nie ten, co testuje, tylko gra w demo.

Teraz mysle sobie, ze pokracze o dodatku na forach. Pewnie zostane zlany sikiem prostym. Ale potem sobie mysle, ze zrobie jeden duzy wpis z linkami, w ktorych im grozilem, co sie stanie i zazadam kontraktu :P



#50822 Doszly mnie słuchy...

Napisano przez Raptoos w 23 grudnia 2013 - 09:28 w Dyskusja ogólna Diablo

To, ze w d2 mozna kupic kazdy istniejacy gear, nie morduje frajdy z gry. Tak samo w d3 by bylo, ale zle zaprojektowany progress sprzetu wola zwalic na handel, wiec handel usuwaja.

D2 dalej ma "cos", szkoda ze nie poswieciliby jednego programiste na wprowadzenie porzadnych arenek pvp, ale... Co ja tam sobie bzduram, ta gra od 10 lat na siebie nie zarabia, wiec blizz odwala, do czego sie zobowiazal i chwala im przynajmniej za resety :P

Siema chrzanie btw.



#50813 d3 jest tylko pretekstem

Napisano przez Raptoos w 17 grudnia 2013 - 23:51 w Dyskusja Ogólna

Nie sadze, zeby cokolwiek jeszcze wycisneli z d3 moim zdaniem. Rubikonem moim zdaniem bylo usuniecie dropowanych run z umiejetnosciami, postacie przestaly byc wyjatkowe (reskill na identycznego barba, co ma ziom zajmuje kilka minut), a buildy nie istnialy tu nigdy - zamiast tego mamy optymalne rozlozenie skilli i... Tyle.

Z jednej strony zrobili ah (i bardzo mi ten ruch sie podobal i bede go bronil - to tylko przeniesienie zyskow z jsp na blizza), ale z drugiej takie rozstrzelenie statystyk przedmiotow jest chore - dla mnie logiczne jest, ze skiller kosztuje tyle, soj tyle, bk tyle a tyle, jesli jest to bk3, bk4 lub 5. Ale kompletnie nie pasuje mi rozrzut 6-7 statystyk, wszystkich czasem pojawiajacych sie, czasem nie, przez co jeden helm moze stac 1000g albo 500 miliardow, w zaleznosci od tego, co i w jakich ilosciach ma. Perfy nie istnieja, chyba tylko gemy maja mozliwosc stabilizacji ceny. Efekt jest taki, ze trzy dni skladalem sprzet dla monka po to, zeby... No coz. Nie zrobic dalej nic konkretnego, kilka kuzni walnac zeby zrobic ringi, ktore rowniez funta klakow nie sa warte.

Dodatek nie wyglada, jakby to mial zmieniac, ida w drugim kierunku, singluja ta gre. Pierwszy tytul blizza, ktorego tak bardzo nie zamierzam kupowac, ze odsubowalem temat "diablo" na google newsach.

Moze sie starzeje, ale czuje sie gigantycznie rozczarowany tym tytulem, z miesiaca na miesiac coraz bardziej

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2




#50812 czy ktoś gra w POE ?

Napisano przez Raptoos w 17 grudnia 2013 - 23:40 w Dyskusja Ogólna

Gralem we wczesniejsza bete. Grafika troche mnie odrzucala (zdecydowanie za duza postac), ale drzewko kusilo. Nie doszedlem za daleko, powiesz cos, jak wyglada rozgrywka dalej niz w 2 akcie? (Tam byly akty, tak? =.=)

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2




#50811 Grafika a d3

Napisano przez Raptoos w 17 grudnia 2013 - 23:37 w Dyskusja Ogólna

Powinno smigac. Na moim poprzednim radeonie 4850, na nizszych detalach lazilo plynnie nawet przy wiekszej rozpierdusze

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2




#50810 Konto d3 do kupienia

Napisano przez Raptoos w 17 grudnia 2013 - 23:32 w Diablo III Handel

Hej rip :)

Wrzuc na luz, czlowiek zawsze moze zmienic zdanie, gre mozesz wywalic, zloto rozdac, postacie skasowac, ale konto to tez ziomy. Proponuje ci olac na razie sprawe i troche ochlonac.

Tez widze, ze ta gra ssie, ale konto to nie tylko d3;)




#50700 Też się pochwalę

Napisano przez Raptoos w 06 października 2013 - 16:39 w Wasze Trofea

:o




#50681 Uberki mp6 z Siergiem ;-)

Napisano przez Raptoos w 19 września 2013 - 07:55 w Filmy

Kiedy?



#50581 Fast leveling

Napisano przez Raptoos w 28 sierpnia 2013 - 17:28 w Dyskusja Ogólna

Przez moich współlokatorow wyglada na to, ze znowu bede w to gral. Problem jednak polega na tym, ze za cholere nie chce mi sie levelowac od zera postaci (long story short, ktos mi zmienil maila na koncie).

Czy istnieje jakis sposob na szybkie wbicie 60 poziomu, tak nie wiem, w dwa, trzy dni? Juz widze, ze Kulle nie dziala, a bieganie za taksiarzem daje mniej expa niz jest potrzebne zeby przezyc...



#50575 Uberki mp6 z Siergiem ;-)

Napisano przez Raptoos w 27 sierpnia 2013 - 23:15 w Filmy

Costlow +10




#50563 O Top 44lvl wep

Napisano przez Raptoos w 23 sierpnia 2013 - 18:22 w Diablo III Handel

To oznacza, ze latwo o tani stuff?

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2