Skocz do zawartości


Zawartość użytkownika Hangingman

Odnotowano 103 pozycji dodanych przez Hangingman (Rezultat wyszukiwania ograniczony do daty: wt., 09 maj 23 )



Sortuj według                Sortuj  

#50702 Prośba

Napisano przez Hangingman w 06 października 2013 - 20:18 w OutOffTopic

 NuterX, jesteś wielki :) 




#50699 Prośba

Napisano przez Hangingman w 06 października 2013 - 15:16 w OutOffTopic

Kolega z forum strzeleckiego wrzucił ostatnio coś takiego. Nie jest to żaden "łańcuszek szczęścia", a jedynie prośba o wywołanie uśmiechu na twarzy małej Oliwii smile.png Ja kartkę wyślę, na wszystkich fanów Diablo też liczę smile.png Jeśli możecie, prześlijcie to do znajomych, wrzućcie na fora, na których się udzielacie. 

 

Pozdrawiam

Marcin "Hangingman"

 

"Koleżanki i koledzy ! 

Poniżej zamieściłem apel na, który wierzę, że odpowiecie. Koszt wysłania kartki jest naprawdę nie duży, a podobna sytuacja może spotkać każdego z nas. 


Kochani! 
Zwracam się do Was z ogromną prośbą! 27.10.2013 roku Oliwia kończy 6 lat. Jej największym marzeniem jest otrzymanie jak największej liczby kartek urodzinowych. Mała walczy z rakiem. Jeśli możesz to pomóż, wyślij kartkę na adres : 

Oliwia Gandecka 
ul. M.C. Skłodowskiej 11/26 
65-001 Zielona Góra 

Poproś też swoich znajomych o ten sam gest. 
Z góry dziękuję w imieniu tego Małego Aniołka! 


Mała Oliwia z Zielonej Góry od roku walczy z bardzo ciężka chorobą. Za trzy tygodnie - dokładnie 27 października - kończy 6 lat i ma do Was wielką prośbę. To prośba inna niż wszystkie w takich przypadkach, bo nie chodzi o pieniądze. 

Chciałaby dostać mnóstwo kartek urodzinowych. 

U Oliwki rok temu zdiagnozowano białaczkę. Dziewczynka jest pod opieką lekarzy z Kliniki Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu i wrocławskiej Fundacji "Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową". "

 

 




#50560 O Top 44lvl wep

Napisano przez Hangingman w 22 sierpnia 2013 - 20:01 w Diablo III Handel

Nie znam obecnych cen, ale nie była warta więcej?




#50553 O Top 44lvl wep

Napisano przez Hangingman w 20 sierpnia 2013 - 21:14 w Diablo III Handel

WW Barb przebiegnie z tym inferno nawet się nie zatrzymując. Piękna rzecz :) Szkoda, że już nie gram w D3...




#50227 Mf w d3 - co o tym myślicie ?

Napisano przez Hangingman w 14 kwietnia 2013 - 15:15 w Dyskusja Ogólna

Biegam ostatnio w Podziemiach Twierdzy na MP8-10. Jedna gra solo to jakieś 10 min. I średnio jedna siarka na grę. Ale, co ciekawe, legendarne (setowe) znajduję grupami. Czyli w ciągu dnia 4-5 takich samych. Jak zaczną lecieć np. hełmy Iny, to mam prawie pewność, że dostanę takich kilka przez następne parę godzin. Ciekawe jest też to, że grając ze znajomymi i mając największy paragon lvl (mf też), wcale nie znajduję najwięcej legendary. A osoba z najmniejszym pl nie dostaje nic. Co prawda można to wytłumaczyć kwestią szczęścia i statystyką, ale po kilkunastu godzinach gry staje się to zastanawiające (barb pl 80, DH pl 45,  Monk pl 30).




#50223 Wszystkiego najlepszego

Napisano przez Hangingman w 30 marca 2013 - 22:24 w Dyskusja Ogólna

A w poniedziałek fajnej zabawy przy obrzucaniu się śnieżkami ;)




#50222 Pomoc w fast leveling

Napisano przez Hangingman w 30 marca 2013 - 22:10 w Dyskusja Ogólna

Pomysł chyba nie wypalił, ale może kiedyś do tego wrócimy




#50218 Mf w d3 - co o tym myślicie ?

Napisano przez Hangingman w 21 marca 2013 - 19:04 w Dyskusja Ogólna

Mi nawet siarka już nie wypada...




#50215 drop schematów ?

Napisano przez Hangingman w 20 marca 2013 - 20:35 w Dyskusja Ogólna

Mi wypadły dwa schematy na legendary. W tym jeden kilka dni po premierze D3. Oba bezużyteczne. 




#50202 Oaza Uber

Napisano przez Hangingman w 17 marca 2013 - 21:33 w Dyskusja Ogólna

Kowal,przepraszam, że musiałem uciec z gry. Jeśli jest ktoś chętny na pierścień, to mam jakąś godzinę i dużo machin




#50199 Oaza Uber

Napisano przez Hangingman w 17 marca 2013 - 16:16 w Dyskusja Ogólna

Potrzebuje ktoś jeszcze pierścionków? Mi by się przydał dla monka/dh. Jeśli ktoś chętny, to zapraszam na ubery. Portale stawiam ;)




#50193 Mf w d3 - co o tym myślicie ?

Napisano przez Hangingman w 13 marca 2013 - 23:07 w Dyskusja Ogólna

biggrin.png no juz gorzej rollnac nie moglem biggrin.png z 500k bedzie chociaz?

 

Ty chociaż znalazłeś ef ;)




#50192 Habemus Papam

Napisano przez Hangingman w 13 marca 2013 - 23:06 w OutOffTopic

Liczyłem na murzyna i koniec świata, ale ten chyba też da radę ;)

https://www.facebook...&type=2




#50171 Księga życzeń :)

Napisano przez Hangingman w 06 marca 2013 - 21:11 w OutOffTopic

Wszystkiego najlepszego NuterX :) 100 lat :)




#50157 Gramy PvP?

Napisano przez Hangingman w 22 lutego 2013 - 21:17 w Dyskusja Ogólna

Jeszcze nie próbowałem. Zaczynam oazowe potyczki?




#50156 Pomoc w fast leveling

Napisano przez Hangingman w 21 lutego 2013 - 22:27 w Dyskusja Ogólna

co do itemow moge trzymac smile.png ja gram tylko i wylacznie dh ;p wiec moge zrobic jakies muly ;p

 

To chętnie podrzucę ci kilka przedmiotów :) Daj znać, jak będziesz dostępny




#50151 Pomoc w fast leveling

Napisano przez Hangingman w 18 lutego 2013 - 22:12 w Dyskusja Ogólna

dobry pomysł tylko jak to zgrać i kto by brał itemki?

I tu pojawia się problem. Liczba postaci dla konta jest ograniczona, więc jedna osoba nie da rady trzymać wszystkich przedmiotów low lvl. Chyba jedynym wyjściem będzie post w stylu "mam zamiar zrobić mnicha, wsparcie mile widziane". Przy okazji może znajdzie się ktoś, kto oprócz ekwipunku (albo zamiast) zaoferuje pomoc w szybkim nabijaniu poziomów na mp10




#50149 Co tam mordeczki słychać?

Napisano przez Hangingman w 18 lutego 2013 - 21:42 w OutOffTopic

Jakieś pvp już jest, więc można zacząć się bić :)




#50145 Pomoc w fast leveling

Napisano przez Hangingman w 17 lutego 2013 - 19:57 w Dyskusja Ogólna

Jest oazowe konto D2, z którego można pożyczać przedmioty. W D3, z powodów technicznych, nie da się czegoś takiego zrobić. Ale może spróbować stworzyć coś podobnego dla ludzi tworzących nowe postaci? Zasady proste. Robi ktoś nową postać, wypożycza od innych ekwipunek. Później przekazuje go innym. Myślę, że każdy może poświęcić jednego muła na przedmioty low lvl i -lvl req. 




#50142 Unikalne schematy

Napisano przez Hangingman w 15 lutego 2013 - 18:05 w Dyskusja Ogólna

W d2 też dopiero lod wprowadził wielkie zmiany w przedmiotach. Blizz będzie się starał, by gracze nie zostawili diablo. A dodatek w stylu "macie nowy akt, nową postać i jakiś set dla niej" nie zatrzyma ludzi w grze. Muszą wprowadzić coś, czego ludzie będą pożądać. I co będzie można sprzedać na rmah. Myślę, że doczekamy się jeszcze ciekawych przedmiotów z craftu, które będzie można sprzedać. I czegoś, co będzie alternatywą dla klejnotów




#50140 Unikalne schematy

Napisano przez Hangingman w 14 lutego 2013 - 22:57 w Dyskusja Ogólna

Zaczekaj na dodatek do D3. Blizz, wprowadzając rmah, zagarnął sporą część klientów jsp i podobnych portali. Teraz, żeby podtrzymać dopływ gotówki, musi wprowadzać co jakiś czas zmiany w przedmiotach. 




#50139 Wasze trofea

Napisano przez Hangingman w 14 lutego 2013 - 22:44 w Wasze Trofea

Ale swój pastorał w trzeciej części "Diabolo" ma :D




#50138 Markizowy Klejnot

Napisano przez Hangingman w 14 lutego 2013 - 22:41 w Dyskusja Ogólna

Dwa takie kamyki i można kupić cały mój sprzęt biggrin.png

Sprostowanie. Za cały ekwipunek może by mi się udało uzbierać na jeden markizowy szmaragd;) Koszt to jakieś 110 mln




#50136 Markizowy Klejnot

Napisano przez Hangingman w 14 lutego 2013 - 22:23 w Dyskusja Ogólna

Dwa takie kamyki i można kupić cały mój sprzęt :D




#50132 Unikalne schematy

Napisano przez Hangingman w 14 lutego 2013 - 20:49 w Dyskusja Ogólna

amua.png
 
Znalazłem schematy do vita i str amu. Na pięć prób jeden wyszedł ciekawy smile.png Niestety brak cc